Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Leden 2014

Liebster blog award - od Victorie

23. ledna 2014 v 15:31 | lilliinka |  Others
Já vím, že mám ještě závazky k ještě jiným lidem, kteří mě škodolibě nebo nebo n znovu a znovu neminovali do téhle challenge, která mě ani nevím proč, přitahuje více než kdy Blogové letadlo. Lillen a Amandě se tedy omlouvám, čas na ně přijde zase jindy. Otázky od Victorie mi připadali pro mou nevymáchanou hubu jko dělané. Však uvidíte.

Jednu radu pro lilliinku?

17. ledna 2014 v 21:11 | lilliinka |  About me
Víte, že jsem nikdy nikoho o nic neprosila, ráda si dělám věci, tak, jak se chce mě a ne těm ostatním. Za to jsem si vysloužila mnohé nelichotivé přezdívky. Ať už jsem si je zasloužila nebo ne, dnes tu před vámi stojím a jsem natolik bezradná, že bych uvítala pomoc.

Po těch pesimistických článcích, kde svým způsobem píšu o jednom a tom stejné, to jest, že život je na levačku, jsem se dnes zdržela všech těch výlevů o dně a začala řešit poměrně malichernou část svého života. Tedy na mě něco naprosto nemožného.

Dnes jsem si plnou vahou uvědomila jaký jsem analfabet co se hudby týče. Zatímco všichni něco poslouchají, já na tom z hudbou nejsem přílíš dobře, ve většině případů mě neinspiruje tak jako mnohé z vás, kteří by bez ní neudělali ani čárku. Mám ráda klid, ticho naprosté vakuum. Jedině v tom případě můžu psát a přemýšlte. Vím, jsem osoba komplikovaná.

Jenže najednou si člověk uvědomí, že do světa, ve kterém "žije", vůbec nepatří. Vyjímá se tím, že nemá facebook, protože odmítá někomu servírovat vlastní život jako na zlatém tácku. Ale ten nědko nechce odmítat hudbu. Jen o ní zatím nejevil takový zájem. Respektive zatím ho řádně nekopla. A protože by dotyčný člověk rád, aby do něj pořádně flákla, dostáváme se do bodu, že by lilliinka potřebovala onu zmíněnou "pomoc".

Proto jakou krásnou hudbu by jste doporučili jedné lillince, která má ráda rock nebo poprock a ráda by věděla, co by mohla poslouchat, když jsou dny a noci proti ní, když jsou lidi a zvířata na druhé straně než ona. Když cítí, že se hroutí na dno. lilliinka neví. Pořád dokola poslouchá Alejandro od Lady Gaga, protože jí uspává a pokyvuje si do rytmu, ale krormě toho by chtěla slyšet i něco jiného něco hezčího.

Poskytnete mi tu službu a poradíte mi třeba své oblíbence?

Ponížená prosba ( vězte, neříká se to snadno).
L.D.

2013 a 2014 v číslech a slovech jako shrnutí, ohlídnutí a vize do novýho roku

1. ledna 2014 v 13:09 | lilliinka |  Shrnutí měsíce

Prvně bych vás asi měla upozornit na rubriku Shrnutí měsíce. Byla založena kdysi v minulosti, kdy jsem myslela, že budu každý měsíc extra shrnovat, psát co se mi povedlo, co jsem zvorala, takový deníček ve faktech ne to osobní vylejvání typu About me, mám deprese a nemůžu psát. Jenže jsem se pak nějak zasekla a nic takového se mi dělat nechtělo. Nevím jestli jsem se chtěla uvázat nějakým pravidlům a zaběhnutým rituálům, ale každopádně se mi to stejně nepodařilo, takže jsem to řešit přestala. Dnes tahle rubrika začne fungovat jako shrnutí čehokoliv, dne který se mi vepsal do života, roku, který mě změnil a důležitého shrnutí mě samotné. A psaní o minulém a budoucím roce sem patří také, budu se snažit své chaotické myšlenky sesumírovat do něčeho, co by stálo za čtení.