Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Prosinec 2013

Vánoce, Vánoce přicházejí....nebo už to jsou aneb šťastné a veselé

24. prosince 2013 v 12:57 | lilliinka |  Others

To vám přeje Lillienne Dengel nebo chcete-li lilliinka.
Nevím, co vám mám popřát, asi ty stejné věci jako každý rok, protože ty jsou nejdůležitější ze všech.
Přeju vám lásku. Bez ní by byl život strašně prázdný. Lidé by byli zahořklí, na každého se utrhovali a nedokázali by pro druhého najít úsměv. Bez lásky to nejde už z těch sobeckých důvodů.
Štěstí. Bez kousku štěstí nejste nic jiného než věční smolaři. Bez štěstí by jsme nikdy nic nedokázali, protože ve všem je kapička něčeho většího.
A především, mí milý, vám přeju zdraví. Mít štěstí a lásku může být hezké, ale bez zdraví stejně nikdy nepoznáte štěstí a láska už nebude chutnat jako med. Proto si moc přeju ať jste všichni zdraví, netrápí vás žádné nemoci a ať vás život baví.

20.) Život naplno

21. prosince 2013 v 17:30 | lilliinka |  Už jen 21.
Dnes uběhl rovný rok od takzvaného konce světa. Není krásné chodit po naší modré planetce, dýchat čerstvý vzduch a užívat si nádherné zimní dny plné sněhu a celkové světové pohody? Myslím, že krásné to rozhodně je, jen škoda, že druhá věta článku musí být těžký ironie, zrovna, když si od toho, že po roce dokončím projekt organizovaný Knihofilem 18, tolik slibuju.