Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Říjen 2013

Liebster Blog Award - podruhé a snad i naposled

29. října 2013 v 9:43 | lilliinka |  Others
Škodolibé "vracení" pozvánek je stejně staré jako všechny tyhle soutěže. Já nejsem o nic lepší, takže jsem se rozhodla vyplnit otázky těch, které mě pozvaly "na oplátku." Tedy Lillen a Casion.
Tentokát jsem si odpustila 10 věcí o sobě, protože nevím, co bych vám tak ještě vykládala. Nemyslím, že jsem natolik zajímavá osoba, že bych měla v zásobě desítky informací, nota bene upravených k duhu sarkastické lilliinky. Takže jsem se jen vyžila na otázkách, však víte, jako vždycky.


Blog sfoukává dvě svíčky

26. října 2013 v 11:36 | lilliinka |  About this blog
Opravdu nemůžu uvěřit, že už právě dnes jsou tomu dva roky, co jsem svázaná s blogem, s příběhy, povídkami, a v neposlední řadě i s vámi. Je to příjemné, i když jsem v posledním roce značně omezila všechno společné z blogováním. Chybí mi to, ale ještě více mi chybí psát.

Takové jiné blogové letadlo - Liebster blog award - tag

19. října 2013 v 9:41 | lilliinka |  Others
(ha a vidíte, hned jde udělat trošku jiný nadpis:D)

Rozhodla jsem zúčasnit tohota tagu, protože mě Deny nominovala a já teď vlastně ani nemám o čem psát, tak jsem si řekla a proč ne?
Chtěla jsem vysledovat, kde nápad na toto takové jiné Blogové letadlo vznikl vzdala jsem to s tím, že tu už nějaký ten pátek pěkně běhá, ale zatím se zdržoval skoro výhradně na blogspotu. (Tedy když jsem to psala, po aktualizaci s nelibostí zjišťuju, že blog.cz se poměrně chytnul a mě už to tolik neláká, ale když už to mám napsané tak to přeci jen tak nevymažu)
Možná i kvůli tomu jsem tu výzvu přijmula.
Snad mě nezklamete a taky se zapojíte, tedy ti, které jsem s velkou škodolibostí vybírala.