Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Září 2013

Pádné důvody jdou ruku v ruce vždy s něčím novým

21. září 2013 v 15:29 | lilliinka |  About me
Když se člověk vrátí z dlouhodobé nepřítomnosti je docela pochopitelné, že se snaží udělat něco, co ho mírně ospravedlní, ať už v jeho vlastních očích nebo v kýženém efektu i v očích ostatních. To že jsem po dvouměsíční pauze přišla zpět mě stálo hodně úsilí, nechtěla jsem se vracet do něčeho známého a okoukaného a to mluvím pořád ještě o svém blogu.
Šla jsem sem do jámy lvové ze dvou důvodů. Moc se mi stýskalo po všech úžasných lidech, které nenajdu nikde jinde a také po psaní jako takovém a za druhé jsem nechtěla, aby tady blog jen tak chátral, doslova hnil a vůbec nedělal parádu. Ano, jsem marnivá, nemám ráda když něco není naprosto stoprocentní a tak jsem měla na výběr: buď se vrátit nebo to tu smazat. Ne nechat to takové polo plesnivé s velkou vrstvou prachu a mrtvé na pospas supům, ale prostě smazat a dělat, jako by lilliinka nikdy neexistovala.
Ale já nejsem jeden z těch lidí, kteří po první prohrané bitvě opouštějí válečné pole. Pro přirovnání. Nepovažuju to tady za "bitevní pole", ač upřímně to tu tak někdy vypadá. Tím, že jsem se vrátila nastala řada situací a radikálních změn. Unavovala mě jednotvárnost blogu, která tu panoval celý jeden rok. Pokud to tu mělo vydržet musela jsem jednat a kupodivu jednala jsem.

Dobrý blogy končej.....

6. září 2013 v 15:41 | lilliinka |  About me
....