Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Duben 2013

1. fáze - literární dovednost B) - drabble

20. dubna 2013 v 13:06 | lilliinka |  Soutěž - (S)pisálek
Neboť jsem se od vás dozvěděla, že vám nevadí napsat si druhé kolo bez hodnocení, tak jsem tak učinila a budu se bránit, že to nakonec přeci bylo vaše přání. Vím, že ne všech, ale ostatní se hold musí přizpůsobit.
Máme tedy už po prvním kole a zhruba jste si vyzkoušely své vlastní umělecké vlohy a také, co všechno bude ještě potřebovat zlepšit, aby jste to byly právě vy, kdo vyhraje nebo když ne vyhraje, tak alespoň absolvuje tuto soutěž s vírou, že si odnesl kousek pisatelského umění. Sice ještě nemáte k dispozici hodnocení, ale stejně věřím, že mnozí z vás už ví, co zvoraly a co by tedy bylo vhodné napravit.
Dnes jsem si na vás uchystala podfázy nazvanou "B", jak jistě víte, pořád to bude mít, co dělat s psaním, neboť to je přeci základ. Takže myslím, že ani dne nemusíte být z ničeho, co na vás lilliinka připraví, nervózní. Řekla bych, že ač jsem vám slibovala něco těžkého, toto bude brnkačka. Tedy jak pro koho.
Pokud jste si jisté, že víte, co děláte, když chcete pokračovat, stiskněte tlačítko "celý článek" a nechte se příjemně nebo nepříjemně překvapit mou další volbou pro budoucí pisatelskou elitu blog.cz:) (samozřejmě překvapit za předpokladu, pokud jset nečetly nedpis, ale snad i tak, máte, co objevovat)