Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Březen 2013

1. kolo (S)pisálka končí!

31. března 2013 v 13:27 | lilliinka |  Soutěž - (S)pisálek
S velkou úlevou a radostí vám oznamuji, že první kolo (S)pisálka už opravdu skončilo. Právě vás pilně hodnotím a děkuji všem, kdo se účastnili. Pokud vám připadalo toto kolo moc jednoduché, nebojte, že v dalším vám nedám víc zabrat.
Sama nevím, kdy by se tu mělo objevit hodnocení, ale nejdéle příští víkend určitě. Já jsem zatím asi kdesi v polovině.
Tento článek berte pouze jako informační.
Zároveň bych vám ráda řekla, že nejnovější aktualizace můžete očekávat vždycky nahoře na "nástěnce". Byla bych ráda, kdyby jset to četli. Mělo by vás to vždycky trknout, píšu to největšíma písmenama jaké blog.cz podporuje.
Což je asi vše, co jsem vám potřebovala sdělit.
Mějte se krásně
lilliinka

1. fáze - literární dovednost A) - slohové útvary

13. března 2013 v 9:30 | lilliinka |  Soutěž - (S)pisálek
Nebudu to nijak zdržovat vzhledem k tomu, že mi ani nijak nejde napsat smysluplný úvod, který by neobsahoval takže, nu nebo hmm. Dnes 13.3.2013 v tento magický datum odstartuje první fáze a váš první úkol v ní. Pokud jste ještě pořád zmatení z nadpisu, tak nebojte, pokusím se vám všechno vysvětlit.
Prvním bodem je určitě moje poděkování, že se vás přihlásilo tolik. Možná bych vás mohla přirovnat k sebevrahům. Přihlásili jste se mi aniž by jste v podstatě věděli do čeho jdete. Tím vás samozřejmě nechci strašit, nemám to v oblíbě, jen v povaze. Vám účastníkům tedy ještě jednou moc děkuji a doufám, že svého rozhodnutí nebudete litovat.
Za další, vy jste se mi už v přihlášce rozhodli důvěřovat, ten bod tam, lidičky, nebyl jen tak pro srandu králíkům nebo abych vás potrápila. Ne, všechno v přihlášce mělo své uplatnění. I tento bod, pro vás třeba na první pohled absolutně nepochopitelný. Přiznám se, že já být na vašem místě také bych se na to koukala obezřetně. Já od přírody nedůvěřivá, která věří jen své intuici. Proto vás cením za tu odvážnost, aby jste věděli. Ale k věci. Prosila jsem vás o vyjádření důvěry a to někdy i mnohých, kteří mě vůbec nikdy neslyšeli, neviděli a absolutně mě neznají. Samozřejmě doufám, že mě neznáte nikdo, ale je pravda, že mnozí na můj blog narazili úplně poprvé a mé svérázné chování ještě nepoznali. Což mě znovu udivuje vaše odhodlaní mi věřit. Doufám, že vaši důvěru nezklamu.

Závazná přihláška - soutěž (S)pisálek

3. března 2013 v 11:19 | lilliinka |  Soutěž - (S)pisálek
Nu, uplynul už týden od vašeho letmého seznámení s touto soutěží a já vás sem dávám závaznou přihlášku, protože předpokládám, že už jste si všechno důkladně promysleli. Samozřejmě, kdo ještě o téhle soutěži neslyšel ještě pořád má možnost se přihlásit. TADY si přečte pravidla a jakýsi úvod a pak mu už nebrání nic v tom, aby vyplnil přihlášku dole.
Pro jistotu shrnu pravidla:
1) Dílo musí být vaše - nejdůležitější pravildo - nechtějte vědět, co bych udělala, kdybych zjistila, že někomu něco kradete, nechtějte mě zažít opravdu rozčílenou
2) Budete se chovat slušně - ke mně, k soupeřům a i k sobě samému. Prostě a jednoduše, v soutěži jde o kritiku, ale formulaci bych prosila na nějaké snesitelné úrovni pro všechny
Samozřejmě pokud je dodržovat nebudete budu to řešit! To se nebojte, takže vás varuji dopředu. Ty dvě pravidla jsou nejdůležitější, ale myslím, že ty základní nějak připomínat