Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Únor 2013

Soutěž - informace

24. února 2013 v 10:32 | lilliinka |  Soutěž - (S)pisálek
Milý darlings a návštěvníci tohoto blogu.
Tímto článkem bych vás, co máte rádi výzvy chtěla srdečně pozvat k soutěži, která na mé blogu proběhne. Vím, že vám jí slibuji už od června, ale bohužel jsem měla starosti s tím, jak vymyslet a upřesnit pravidla, aby všechno bylo dokonalé! Pozorně se teď usaďte a čtěte naprosto pečlivě!
Teď se pokusím shrnou, o co v této monstrózní soutěži půjde a byla bych velice ráda, kdyby jste se někteří zúčastnili:

2. Jak se chovám k lidem, které nemám ráda

21. února 2013 v 19:28 | lilliinka |  Poznej sám sebe
Co myslíte. Můžete hádat a dokonce i třikrát. Co myslíte, jak se bude cholerik chovat ke svým nepřátelům?

Poznej sám sebe

21. února 2013 v 14:05 | lilliinka |  Poznej sám sebe
Tohle challenge pořádá jedna úžasná blogerka, které si moc váží, Ilon-Ka. Ti jejž jste už četli první článek,jste museli být malinko vyjevení, protěže jsem vám zapomněla říct o co půjde a že jsem se taky odhodlala zapojit.
Tady jako obvykle jde o to poznat své já. Poznat jaký jsem člověk, jak se chovám atd. Já takovýhle věci bohatě využívám, protože jsem zjistila, že v tom, kdo vlastně jsem mám jakési hluboké mezery. A to není zrovna dobrý, uznejte. Chtěla bych vědět, kdo vás tu zásobujeme těma debilníma řečičkama, kdo se bojí reality a zalézá hlouběji do doupěte fantazie. Nu jsem prostě zvědavá a především mě baví vás strašit (muhahá). Takže mám jasno ve své nejsilnější vlastnosti. Takže i to je důvod toho, proč mě tyto challenge tak nemístně lákají.
Já myslím, že kdyby jste chtěli, tak se asi můžete také zapojit. Přesně jsem to našla tady http://blogctvrteholky.blog.cz/1301/poznej-sam-sebe-zakladni-informace. Témata jsou dole a není jich moc. Myslím, že devět je přijatelné číslo pro to aby jste se dozvěděli jestli jste sadistický vrah nebo ne.


1, Jak se chováš ke svým kamarádům
2, Jak se chováš k lidem, které nemáš rád
3, Jak se chováš k cizím lidem
4, Uzavřená vs. společenská
5, Když něco chci chovám se.....
6, Když něco nutně potřebuji chovám se...
7, Když mám špatnou náladu chovám se....
8, Hyperaktivní vs líná
9, Vlastnost, která vás vystihuje

1. Jak se chováš ke svým kamarádům

17. února 2013 v 11:06 | lilliinka |  Poznej sám sebe
Takže Ilon-Ko, musím přiznat, že mi tyhle téma trvaj dlouho proto, že se snažím zamýšlet se nad svojí osobností stejně jako to dělám u challenge u Knihofila 18. To, že si tímto uvědomuju, kdo jsem mě sice děsí, ale líbí se mi to poznat. Alespoň vím a víte s kým máte tu čest. Nic nepřikresluju, nic neodstraňuju, dávám vám nahlédnou až na samé dno mého rozbolavělého nitra. Všechno je to reálné a pravda. Odhaluju se vám jako ještě nikomu v životě. Tak si toho važte.
Tímto vám také chci říct, že Zpívající město ještě neskončilo, bude poslední část, zatím nevím kdy ještě není vůbec napsaná jen promyšlená. Takže konec ještě není, ač většina už mi psal, jak je ten konec smutnej. To proto, že to ještě není konec!!

Na svatého Valentýna - pokus číslo dvě

15. února 2013 v 14:14 | lilliinka |  Něco jako básničky
Lidičky nehorázně se vám omlouvám, protože předchozí článek Na svatého Valentýna měl obsahovat i výše zmíněnou báseň. bylo to přednastavené, ale vím jistě, že ta báseň tam byla (tak blbá zas nejsem) Jen jsem teď na blog neměla moc času a tak jsem to prostě přednastavila. Ten svinskej blog mi udělal to, že básničku nezvěřejnil. Říkám si, že asi byla tak hrozná, že ji odmítl dát k vidění a jinejm lidem. Nicméně už začínamá být paranoidní a obviňuju sama sebe, že jsem tam snad tu báseň nedala. Což samozřejmě dala. I když začínám pochybovat. Mám zlou sklerozu, ale takouvou? No nic nebudu to rozepisovat, kdo četl předchozí článek ještě jednou se pokorně omlouvám, jdu si vysypat na hlavu tunu popela, protože ač se neumím červenat stydám se jako nikdy v životě.
Též mám tolik, tolik chutí udělat blogu.cz pápá a jít pryč, že ani nevíte jak se musím držet. Už mě ty chyby začínají štvát. Nemám ponětí, co se děje jsem rozladěná a naštvaná a nevím jestli vůbec má cenu se semka ještě vracet.
Básničku vám dávám tedy teď platí vše, co bylo řečeno v předchozím článku, kritika bodne. Sice už není Valentýn, ale já tu dělám blogu. cz na truc. Znovu se omlouvám lilliinka

Na svatého Valentýna

14. února 2013 v 14:14 | lilliinka
Echh. Já vám nebudu říkat, že umím psát básničky. Neumím, ale prostě jsem se v poslední době nějak ponořila do toho kouzla, strašně moc se mi líbí jak to lahodí a protože vaše básničky už mi takřka nestačí musela jsem zapojit všechno svoje kouzlo a donutit línou múzu lilliinku, která neustále tvrdí, jak málo je mnou peněžně ohodnocena, aby vyplodila i něco jiného než jen ty vznešeně říkajíc "příběhy nebo povídky". Perfektně se mi píše v obdobích temna (tzv. období, kdy moje zoufalost přesahuje nejzasší meze a kdy si říkám, má můj život vůbec smysl? - respektive prostě depky). Úplně úžasně se v tomto období i kreslí a mimo jiné mi krelení a básničky od těchto období výrazně pomáhají. To, že jsem se rozhodla je sem zveřejnit, to je ehmm asi můj nejbláznivější čin mého života. Vím, že mi to zkritizujete, vysmějete se, protože nemám na takové básnířky jako Loki, Knihofil 18, Angela, All nebo i jiní, na kteréž jsem teď zapomněla a tímto se jím omlouvám. Ale však já doufám, že to zkritizujete, protože se budu cítit líp a doceněně, že jste to alespoň přečetly. Nicméně doufám, že vám tedy nijak toho Valentýna nezkazím.
Přeji krásný svátek zamilovaných těm, kdo jsou šťastně zamilování, těm kteří jsou nešťastně zamilováni i těm, kdo na lásku teprv čekají. Já vám přísahám, že přijde až to budete nejmíň čekat a vy přeci zlé a hnusné lilliince věříte nebo ne? :D


Zpívající město - 4 část

9. února 2013 v 12:15 | lilliinka
Vím, že jsem vám tu část slibovala už na příští týden,ale jaksi se objevili menší zádrhele a mě nějak zachutnala svoboda od internetu a blogu. Také jsem tak trochu relaxovala a dávala dohromady obrovskou soutěž, také jsem se snažila promyslet projekt , který pořádá Ilon- Ká, s tím, že jsem nakonec také nic neudělala, ale snad nebude vadit, když se zapojím za delší dobu. Také jsem se jaksi zasekla u školy a moc se mi nechtělo dělat nic než si sednout do křesla, číst si nebo po vyčerpávajícím dnu prostě usnout. Nicméně, pokud jset to nepoznali, tak to mělo být míněno jako omluva.
Jinak co se týče Zpívajicího města, už vím s jistotou, že bude mít 5 částí. Tohle je předposlední, i když jsem měla nutkání to nechat takto nedokončené, vím, že bych hodně z vás naštvala, takže pořád snad je reálná šance, že to dopadne jak vy chcete, ovšem nemůžu se zavděčit každému.
Prosím vás, byla bych ráda, kdyby jste to zhodnotili třeba i kriticky, mě váš názor opravdu hodně zajímá a já alespoň pak vím, co mám upravit a co přidat, případě, co ubrat. Jsem vděčná za každého, kdo mi upřímě řekne, co si myslí, pokud by jste mě s tim chtěli poslat do pr˙˙˙˙, popřípadě tedy k šípku, tak to formulujte tak, aby nedostala polovina jiných lidí infarkat, já jsem zvyklá, ovšem berme ohledy na jiné.
Přeji příjemné počtení:)

7.) Jak dopadlo mé vysvědčení

1. února 2013 v 22:08 | lilliinka |  Zbývá sedm dní
Nebudu zdržovat váš čas a mimoto i svůj a řeknu, že to mohlo být lepší, ale i podstatně horší.
I když to nejsou samí, mě jako flegmatiko-cholerikovi, je to srdečně jedno a tak se spokojí jen s vyznamenáním a 5 dvojkami, pokud jsem dobře počítala. Možná mě zklamala dvojka z ČJ, ale jinak jsem spokojená:)
PS: Děkuju moc Angele za tuhle úžasnou challenge, neboť zpříjemnila ty dny čekání na půlroční ortel, ač už jsem zhruba věděla, co mě čeká. Ještě jednou děkuju.
PPS: Knihofile 18, neboj, že bych na tvou challenge zapomněla, ani náhodou, čekají mě ještě 3 témata a já je dokončím, trochu mě to začala i bavit.
PPPS: lilliinka se s vámi loučí svým sarkastickým úšklebkem a nepřestala si stěžovat na jméno tzv. že budu muset něco podniknou a to něco bude změna jména. Nelekejte se, pořád budu (dobře bude) lilliinka, nicméně se jí snažím vymyslet důstojnější odrůdu, aby si nemyslela cituju " ....že je to jméno jak pro šlapku z E55."
A protože tohle vezmu jako malý informační článek, brzy se můžete těšit (bát?) na 4. část Zpívajícího města, já sama nevím jestli bude poslední, snad by měla přijít o víkendu. A pro Daine bude i Proroctví Mayů!
So bye my soul mate!6). Kam bych chtěla jít po střední škole

1. února 2013 v 8:15 | lilliinka |  Zbývá sedm dní
Vzhledem k tomu, že jsem už na střední nebudu vám tam logicky dávat, kam bych chtěla po základce, když už je toto pololetí "v nové vodě"