Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Leden 2013

5.) Učitel, kterého nesnáším

31. ledna 2013 v 15:42 | lilliinka |  Zbývá sedm dní
Teda, když jsem viděla téma číslo pět, moje rty se roztáhly do ďábelského úsměvu, přičítám to tomu, že na rozdíl od minulých témat tady budu předem vědět o čem, vlastně o kom chci psát.

4.) Učitel, kterého mám ze všech nejradši

30. ledna 2013 v 15:08 | lilliinka |  Zbývá sedm dní
Pfffffffffffffrrrrrrrrrrrr, vy máte svého učitele, kterého máte rádi. lilliinka takový pocit nikdy nepoznala, nemá nikoho, kdo by jí chápala ani ve své vlastní rodině natož, aby ho měla v někom, kdo má před jménem Mgr. Ale neboť jsem tohle dostala za úkol, tak si někoho budeme muset vymyslet:D No dobře ne zas tak úplně vymyslet, ale to, že bych tohoto učitele měla natolik ráda, abych se mu svěřovala se svým prapodivným zdeformovaným životem teda nečekejte.

3.) Předmět, který nesnáším

28. ledna 2013 v 17:56 | lilliinka |  Zbývá sedm dní
He tak se pěkně vyžijeme.
Tak vsadím se, že víte, co nenávidím.

2.) Můj nejoblíbenější předmět

27. ledna 2013 v 12:17 | lilliinka |  Zbývá sedm dní
Tentokrát na téma předmět mého srdce. Není nic lehčího teda, když školu od srdce nenávidíte. (To je možná přehnané, něco najdu, musím)

Máme historicky prvního prezidenta, kterého jsme si sami zvolili

26. ledna 2013 v 16:33 | lilliinka |  Others
Dobře už známe vítěze prvních přímých voleb v ČR pokud nesledujete zprávy, tak jste to možná ještě nezjistila. Takže tímto vám slavnostně oznamuji, že nový český prezident pan Miloš Zeman nám od doby, kdy stávající pan prezident Václav Klaus odstoupí bude viset ve škole nad tabulí.
Popravdě mi bylo skoro jedno na jakej ksicht se budu po celý ty čtyři další roky koukat, jestli na někoho komu se klíží víčka (mě se tedy pak také klížila) nebo někomu, kdo má smysl pro humor, jež chápe jen on sám.
A také tu pro vás v podstatě mám otázku. Koho vy by jste volili, kdyby jste mohli? Kdo je vám víc sympatičtější? Jste spokojeni s výsledky voleb nebo by vám vyhovoval spíše šlechtic s modrou krví?
Pro srovnání.
Karel Schwarzenberg. Uf to jméno je hrozný. Ani nejde pořádně napsat. Snad jsem to nijak nezkomolila. Byl a vlastně i je, protože se své ctěné funkce nevzdal (to víte neměl křeslo prezidenta jisté, tak se pojistil, a a jak to tak vypadá udělal dobře) předsedou strany Top 09 a ministrem zahraničí. On sám je Rakušan. Jeho čeština má mezery, čas od času si říkám jestli vůbec umí skloňovat. Jeho projevy jsou nesrozumitelné a jeho ksicht teda reprezentačně vůbec nevypadá. Často jste si mohli všimnout, že když ho něco prostě nebaví, tak nejlepší je to zaspat. Pak je tedy dobře, že není prezidentem, i když jak vy to vidíte?Na druhou stranu tu máme vítěze Miloše Zemana. Volby samotné byly docela těsné a v posledních chvílích Schwanzerberg docela slušně dotahovala, ale průběžným vedoucím byl jistě Zeman. Takže aby bylo jasno. Pokud vím, tak pan Zeman není v této vládě asi před deseti lety odstoupil, to když byl členem ČSSD. Možná nemohl tuto vládu vidět. Myslíte si, že když on bude sedět na nejvyšším místě něco se změní? Lidé si ho prý cení kvůli jeho občanství. Je totiž Čech na rozdíl od pana šlechtice, který je z rodu Habsburků, tedy Rakouských monarchů. I když jak už jsem uvedla hodně lidí ho naopak odsuzuje kvůli jeho podivnému smyslu pro humor, kterému nikdo tak docela nerozumí. Mísí se v něm sarkasmus a považte, má být budoucí hlava státu sarkastická? Asi by to nebylo příjemné, i když být suchar jako pan Karel také není zrovna vhodné.
Takže tady máte srovnání. Otázka je jasná. Koho preferujete? Případně, kdo vám přišel lepší z těch, co se do druhého kola nedostali? Nebo koho by jste tam dosadili jako někoho jiného? Kdo je podle vás slušnější a reprezentativnější? Jste spokojeni s novým prezidentem, v případě Slováku, jak vy vnímáte české volby?
Byla bych ráda, kdyby jste se pokusili nad něčím z toho zamyslet.

A téhle fotce jsem odolat nemohla:D Stejně jako té dole, jen tak pro zasmátí, i když moc k smíchu to není, když uvážíme, že tohle mohl být náš prezident. Ještě teď mám husí kůži.
Ale jak vidět, alespoň jsem se díky tomu přiučila něco politice:D
Ps:Fotky jsou, co nejnovější jsem pro vás našla. Vidíte jak se pro vás, kruci obětuju?

Zdroj obrázků :aktuálně.cz
ceskapozice.cz
Zdroj textu: autorské, zkopírujet a hlavička dolu, dalo mi to práci víte1) Jak vypadal můj nástup do školy

26. ledna 2013 v 10:52 | lilliinka |  Zbývá sedm dní
U tohohle témata se musím hodně ponořit do minulosti, modlete se tedy ať se nezratím v jejich vlnách a vrátím se nazpět celá a živá zase ta stejná sarkastická mrcha:)

Zbývá sedm dní

25. ledna 2013 v 15:30 | lilliinka |  Zbývá sedm dní
Inu ještě jsem ani nedokončila jedni challenge, kterou pořádal Knihofil18 a šup už se sama pouštím do jiné. Vím, že mě nejspíš nenávidíte, ale jsem člověk, který se vrhá do všech výzev, které na něj blogosféra vyhodí. Tento projekt jsem našla na blogu Zoey, ale pořádá ho blogerka Angela. Klidně se sami můžete zapojit, neboť myslím, že z témat je jasné o co jde a všichni snad chodíme do školy aby jsme nějaký ten malý článek mohli vyplodit. Celým účelem je každý den napsat jeden článek na dané téma a to do příštího čtvrtek, kdy se vydává pololetní vysvědčení, tedy jestli jsem to správně pochopila, myslím, že to není marné, dozvědět se o jiných lidech zase něco nového.

TÉMATA:
1. Jak vypadal můj nástup do školy?
2. Můj nejoblíbenější předmět.
3. Předmět, který nesnáším.
4. Učitel, kterého má ze všech nejradši.
5. Učitel, kterého nesnáším.
6. Kam bych chtěla jít po základní škole? případně Co budu dělat, až vyjdu střední školu?
7. Jak dopadlo mé vysvědčení?

19.) Moje múza a odkud se vlastně ta malá potvora bere

22. ledna 2013 v 16:09 | lilliinka |  Už jen 21.
Moje múza
Kruci, záludné to téma, jak mám vědět, kdo je moje múza, kdo mi šeptá ta slastná slovíčka do duše, do srdce, na papír? Kdo je moje inspirace? Kdepak čerpám, abych vám mohla přinášet všechny ty srdceryvný kravinky?

Strach ze sněhu

20. ledna 2013 v 10:22 | lilliinka |  Jednorázovky
Tahle povídka by nevznikla, kdybych jednoho krásného dne nepřišla na blog Deny a nezjistila, že pořádá literární soutěž. A protože jsem člověk soutěživý, tak jsem se přihlásila. Je to sice už docela staré téma, z minulého roku, když to tak vezmeme, ale právě teď se to myslím hodí. Pokud máte sníh a pokud ne, alespoň si ho tak můžete představit.
Je to pouhá jednorázovka, (tedy trochu delší) ale já doufám, že i tak by se vám mohla líbit.
Zpívajicé město (3)

18. ledna 2013 v 16:21 | lilliinka
Při týhle části jsem cítila podivné pocity, že nechávám svoje postavy vlastnímu osudu, který se mi vůbc nelíbí.
Doufám, že se vám to bude alespoň trochu líbit a taky moc doufám, že se to pokusít objktivně zhodnotit, protože o to mi jde. Vědět jak moje příběhy a patlaniny na lidi působí. Slovem "krása" nebo "další kapitolku" mi nijak nepomůže. Samozřejmě hlavy netrhám, když k tomu nic jiného nemáte co říct, ale byla bych ráda a uvítala i kritiku.