Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

12. DÍL. - Soudný den aneb dnes to všechno skončí, ať tak či tak

21. prosince 2012 v 8:00 | lilliinka |  Co by kdyby ...aneb rok 2012
Boží trest, poslední den.....říkejte si tomu jak chcete, pro mě je to soudný den a zároveň je to konec nebo začátek, případně začátek konce. Jiné varianty neexistují. Vřele doporučuju si to každýmu přečíst. Pojmula jsem to svým vlastním stylem. Celkem vám řeknu různý zajímavosti, řeknu, co jsem neřekla, dále vám zopakuji všechny katastrofy a dám k nim svůj komentář a mám pro vás i něco optimistického, doufám, že si tenhle článek před koncem světa ještě stihnete přečíst!Nejdřív se mrkneme na ty katastrofy, vraťme se však na začátek seriálu....
První díl byl věnován Mayům jako takovým, jediné, co jsem tenkrát opomenula, je fakt, že pro Mayskou rozkvétající říši už svět skončil díky klimatickým zvratů, neboť na vodě bylo stavěné jejich zemědělství a oni nedokázali suché období nijak překonat. Myslím, že i to mělo za následek uchylování se k hrozným, krvavým obětem. byla to poslední šance, která nijak nevyšla. Slyšela jsem tu na ně negativní názor, proto snad malé ospravedlní v očích toho, kdo je nenávidí, oni museli...
Druhý díl měl představit kalendář. Jediné co chci doplnit je snad jen fakt, že ani to nemuseli Mayové myslet nijak špatně. Koneckonců nemusí to být vůbec jejich vina, jen si to možná špatně vykládáme, i když....
Třetí díl vám mohl představit první hrozbu mimozemšťané versus počítače, kdo nás zničí dřív? Na to bych řekla, že podle mě to osobně budou počítače. Dělme si nepřítele a to naše jednoho dne inteligentnější "dítko" nás pa zabije. Proč? Protože bude inteligentnější, bude v nás vidět větší hrozbu než jsme v nich kdy viděli my, to nás bude stát život. Možná, že brzy. Hodně brzy. Jsem pesimistická, ale řekněte mi, jak na to mám koukat z optimistického hlediska? To nejde. Mimozemšťané nejspíš poté za pár desítek let už přiletí k hotovýmu nebo se budou muset vypořádat se stroji. My to ovšem už neuvidíme. Já ale držím palce ufonkům:) (Jo i po těchhle článcích si je představuju jako roztomilý zelený hošíky z velkejma očima = naivita největšího kalibru)
Díl číslo čtyři nám zase přinesl ponaučení, že archu by jsme měli stavět, protože nevíme, kdy jí budem potřebovat. Ovšem pořád mi vrtá hlavou jestli nějaký Noe žil. Ani to se nedovíme.
V pátém díle nám bylo malinko vedro. Koukli jsme se na vulkány. Tohle je podle mě nejreálnější možný způsob zničení. Jsem si skoro jistá, že jestli musí přijít konec, asi nám zima nebude.
Šestý díl nám přiblížil nástrahy vesmíru. Musím přiznat, že jsem netušila, že nám může uštědřit až takové podpásovky, inu asi jsme ho nasraly.
Sedmý díl už upustil od přírody a zaměřil se na naše snažení zničit sami sebe. Tzv. koukli jsme se na to jak by svět vypadal po třetí světový. Kdyby jsme použili atom myslím, že by jsme se druhý den neprobudili. Podle mě je na tom dobré jedině to, že by to byla asi nejrychlejší smrt, nepočítaje tedy sopičku, i když to by asi bolelo.
Osmý díl byl podobný jako ten sedmý, jen jsme se věnovali nemocem, jako je mor a atd. Velmi zlé, musím říct, že to by se mi nelíbilo. Když měl člověk mor umíral dlouho. A ten strach, to ať na nás radši něco rychle spadne.
Devátý díl se zaměřil na proroky. Byl malinko optimističtější a uvolněnější po těch dávkách hrůzných scénařů, ale stejně vám nemůžu zaručit jestli je pravda to nebo ono. Podle mě je nejraálnější konc světa ustanoven na rok 2029, dy nás má o chlup minout nějaká planetka. Takže možná, že nemine....
Desátý díl byl zaměřen na to, co propírá svět stejně tak dobře jako konec světa. Je to jejich naděje a furt se k tomu upírají. Konec ale jednou stejně nastane. Ovšem je pravda, že i já se více přikláním k této variantě, víceméně.
Předposlední díl se pak věnoval sektám, pokud jste četli a četli ponaučení, no prostě doufám, že jste si to vzali k srdci. Sekty jsou zlo a je to pravda. Lidé si staví bunkry a páchají sebevraždy. Jako teď ten blbec v Americe, nejen, že zabil sebe, ale vzal sebou i malé děti. Musím říct, že to je strašně zvrhlí. Už kvůli tomu by svět měl skončit, aby nebyly takové strašné věci. Svět je zkažený a sekty vám nijak nepomůžou ho očistit, jen ho ještě víc zasvrabit.
A právě teď čtete dvanáctý a poslední díl. Pokud svět skončí tak vám přeju hezkou apokalypsu a hlavně se ještě smiřte se svými rozhádanými blízkými, a pokud nebude, tak se tu zítra sejdeme. Prosím vás hlavně nepáchejte sebevraždy, já bych si to vyčítala, že jsem vás zabila. Moje články byli sice depresivní, ale byli jak realistické tak nerealistické, takže se nebojte. Hodně z toho byla i přikreslená alternitiva jedné lilliinky. Stačí snad jen dodat, že vás mám ráda, a pokod zemřeme.. inu každý jednou zemře (tohle jste jako nečetli, zní to divně).

Takže tohle bylo shrnutí mého seriálu. Teď pro vás mám takové malé kuriozity.
Mormoni hlásají, před apokalypsou vás zachrání spodní prádlo! To vás má zachránit před zlem, ale samozřejmě jen speciální prádlo zvané garmet, které musíte nosit ve dne v noci (pokud jste mormoni). Toto spešl prádýlko má dlouhé rukávy a nohavice a můžou ho sundat jen při koupání a sportu, je to vlastně takový ekvivalent kněžského roucha. Nebylo to myšleno jako zázračné, ale protože jednomu zachránilo život před uhořením, tak by mormony mělo zachránit i před apokalypsou a nemají ho odkládat. Zachrání se tedy před apokalypsou? Tak zase uklidním, asi těžko, je to pouze pokus o co největší reklamu a propagaci.
Podle jehovistů zase přijde nám známí armagedon, který znáte ze sci-fi. Na hoře Armageddon se má utkat Dobro - Ježíš Kristus - a Zlo - Satan. Má prý vyhrát Dobro a uspořádat svět jako Království Boží. V jeho čele má být 144000 "bohem pomazaných" křesťanů. Pro jehovisty je tedy vlastně celé tohle předapokalyptické šílenství jen radostný stav - oni se prostě těší.

A teď něco na zasmátí, aby to nebylo tak strašně vážné, tedy trochu optimismu do duše.

Jak poznáme, že se blíží konec světa?
Na nebi se objeví nápis: "Aplikace vykonala nepovolenou operaci a bude ukončena."

Povídají si dva:
To jsem rád, že 21.12. bude konec světa.
Proč, proboha?
Nemusím alespoň letos kupovat vánoční dárky.

Baví se 2 politici:
"Víš, že v prosinci 2012 bude apokalypsa a vyhyne většina lidstva?"
"Jasně, nás se to netýká - máme imunitu."
"No jo, ale kdo na nás bude makat?"

Jednoho dne řekl Praotec May: "Je potřeba vytvořit kalendář".
Jal se tedy hvězdář tesati do kamene dle svých výpočtů. Tesal týden, tesal druhý. Tesal měsíc, tak dál a dál. Až za půl roku už nemohl dláto ani vidět.
Pak si řekl: "To už přece musí stačit, kalendář na nějakých 5000 oběhů kolem slunce dopředu. Kašlu na to! Dodělám slunovrat a končím. Pak ať si to vytesá zase někdo jiný. On se svět nezboří..."

Předpověď počasí v následujících dnech:
20.12.2012 "Polojasno, bezvětří, denní teploty kolem 1C, v noci -5C; dobré rozptylové podmínky, I.stupeň zátěže."
21.12.2012 "Zataženo, denní teploty kolem 2368° C, v noci bez výraznějších změn, nárazový vítr kolem 10 km/s, místy s deštěm (ionizované plasmy), občasný výskyt magnetických bouří, pravděpodobně masivní výskyt polétavého prachu; IV.stupeň zátěže - nedoporučuje se vycházet z domu lidem, ani zvířatům (bude-li některý z domů ještě stát...)"


Chcete přežít konec světa v roce 2012? Jestliže chcete přežít, přijďte k nám do České republiky. Jsme o 30 let pozadu.

Vědci nebrali do úvahy důležitý faktor, že existuje... Chuck Norris!
A Mayové to nemohli tušit. Takže, ...klid.
Přijde Konec světa do České republiky, rozhlédne se a říká: "Jak se dívám kolem, tak tady jsem už asi byl..." Otočí se a jde dál... :-)
Doufám, že se někdy ještě "uvidíme" a končím stejnou větou jakou jsem před týdny tento seriál začala a několikrát ji už použila. Konec světa na 100% přijde. Jen nevíme, kdy, kde a jak, ani tenhle seriál vám to nemohl říct, ale jen pouze nastínit. Doufám, že se líbil.
Nechám prostor pro vaše námitky, otázky, dotazy.

Zdroj vtipů: http://krasna.nova.cz/
astro.cz

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Renny♥ Renny♥ | Web | 21. prosince 2012 v 12:39 | Reagovat

No ty vtipy nejsou zas tak vtipný, ale pobavil mě ten vtip o politicích:D jinak na konec nevěřím:)))

2 Ana "Knihofil18" Syringa Ana "Knihofil18" Syringa | Web | 21. prosince 2012 v 12:51 | Reagovat

:D Pousmiala som sa... :)

3 Casion Casion | Web | 21. prosince 2012 v 22:28 | Reagovat

vtipné :D my sme si z tohto konca sveta robili v škole poriadnu srandu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama