Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Prosinec 2012

17.) Moje druhé já (nebo ta moudřejší část, která mi nikdy nedá pokoj)

31. prosince 2012 v 10:26 | lilliinka |  Už jen 21.
Jednoznačně. Někteří z vás se s mým já už dávno seznámily. Jiní možná ne. Proto tedy, moje druhé já se jmenuje lilliinka, těší mě:)
Rozhodně bych neřekla, že je to moje moudřejší část. Ba naopak. Oproti mě je ta, které se vrhá do všeho po hlavě a bez rozmyslu (dokonce si sama bez mého vědomí založila, blog:D), je drzá a sprostá. Tedy abych to shrnula, ona je tak trochu moje horší já. Aby jste věděli já za nic nemůžu to ona. Vlastně je to nakonec důvod, proč jsem tak trochu začala psát. Snažila jsem se vypudit lilliinku, která má talent (ne já, bohužel) a prostřednictvím slov, to bylo to úplně nejlepší.
Krom toho, že je lilliinka zlá a vrhá se do všeho aniž by dokázala předem jaké škody její jednání napáchá je taky mstivá. Pokud jí člověk nějakým způsobem urazí je těžké se jí potom zbavit dokud ona nevykoná řádnou pomstu. Je to vlastnost, která není dobrá, ale žijem v 21. století, moje druhá část nemůže být uťápnutá milá holčička jinak bych v týhle divočině nepřežila. Také bývám přelétavá nebo prchlivá. Vlastně tedy lilliinka. Až jednoho dne kliknete na odkaz mého blogu a řekne vám to, že neexistuje, tak si z toho prostě nic nedělejte. Jednou to přijít musí a já nevím jestli dřív nebo později. Ne že by jste se mi omrzely, ale jsem přelétavá a nevydržím stát na jednom místě dost dlouho. Je to vlastně takové lilliinkovské zametání stop po sobě. Čas od času potřebuje změnit prostředí.
Nevím tedy jaký obrázek jste si o ní udělili. Ona není moudrá ani náhodou, i když svým způsobem možná ano, ví kdy má odejít, ví když není vítaná. Ale na druhou stranu není zase vyloženě zlá, to bych jí křivdia, je jen pomstychtivá, sprostá a cholerická (což je dědičná a velice závažná, neléčitelná choroba). V podstatě s ní také může být sranda. Má svůj jiný smysl pro humor a ironií jen srší. Případně srší sarkasmem. Nevím jak působí na vás, ale bez ní, inu já bych bez nebyla nic, jen skořápka, co živoří. lilliinka je v podstatě já stejnou měrou jako já jsme lilliinka.

16.) Dnešní zvrácená blogosféra a můj blog.

30. prosince 2012 v 10:00 | lilliinka |  Už jen 21.
Asi na začátek napíšu varování, že jsem se malinko rozjela a nešetřím svými výrazy možná malinko nadsazenými, buď to respektujte nebo nečtěte.

15.) Dnešní zvrácený svět a jak do něj zapadám já.

29. prosince 2012 v 9:35 | lilliinka |  Už jen 21.

To nebude nijak dlouhé téma. Do tohohle svět jako bych nepatřila. Čas od času si říkám nevysadili mě moji rodiče ufouni na jiné planetě? No považte dějou se tu věci, které bych v 21. století spíše přisoudila ranému pravěku, kdy lidé lezli po stromech, i když i tam to bylo teda daleko více organizované, než tady a v tomto svět. Proto čistě a jednoznačně: do tohoto světa jsem jistě byla dána na převýchovu, abych si uvědomila jak dobře se na své rodné zemi mají lidé dobře oproti planetě Zemi. Víte ani bych se nedivila, kdyby někde ve vesmíru malýmu ufounkovi nehrozili: "Tak malý zelený X2541, jestli nesníš všechno co máš na talíři, tak půjdeš na Zem, rozumíš?" Asi tak nějak. Občas mi to připadá podobné, když mi jako menší naši hrozili, že půjdu do Afriky a budu tam jíst červi a kdo ví co všechno nebo když hrozili polednicí.
Dnešní svět je zkaženej, ale to vám už nemusím vysvětlovat, to už jsem řekla tolikrát až bych si chtěla nafackovat, protože moje učitelka češtiny, by mě asi nepochválila za to jak moc opakuju slova, ale co nemůžu si pomoct, náš svět je jedna zasranná ďoura!


14) Kdyby jsem mohla vrátit čas...

27. prosince 2012 v 11:24 | lilliinka |  Už jen 21.
Musím se přiznat, že kdybych měla tu moc vrátit čas. Mohla bych zmáčknout červený tlačítko a vrátit se zpátky abych napravila chyby.. využila bych to. Byl by to převratný vynález, ale když se nad tím tak zamyslíte nebylo by to až tak dobré a vůbec fér. Jistě by tuhle moc měl jen někdy, někdo, kdo by měl prachy a kontakty a malá chudá lilliinka by neměla ani malinkou šanci. Ale stejně je to krásné pomyšlení. Proto mi dopřejte pár sobeckých přání, co bych udělala, kdybych mohla zmáčknout tlačítko a vrátit se zpátky a taky pár těch velkosáhlích a přemrštěných, které sem většinou píšu, aby to nebylo jen tak sobecké (ne to není pravda, lils, přeci rád pomůžeš)

Veselé Vánoce!

24. prosince 2012 v 11:01 | lilliinka |  Others
Mám tu pro vás malý dárek, je jediný a věřte, že jsem obětovla pro něj svou hrdost neboť básnička je mnou vymyšlená.
Krásné Vánoce, zlatka!


13) Kdyby jsem mohla žít v knize ....která by to byla.

24. prosince 2012 v 9:39 | lilliinka |  Už jen 21.

Musím přiznat, že k tomuto tématu jsem se musela zamýšlet, opravdově a hluboce, což se mi často nestává a neradu tuto činnost provozuji. Dospěla jsem však k závěru, že to je nejspíš hlavní myšlenka celého challlenge, takže jsem se pokusila zapřemýšlet co možná nejvíce a co možná nejpravdivěji odpovědět. Stejně to bylo těžké a já se tímto omlouvám, že to přišlo tak pozdě, ale zamýšlela jsem se poctivě.

12.) Moje závislosti

23. prosince 2012 v 9:42 | lilliinka |  Už jen 21.
Moc se omlouvám Knihifilovi 18, že to sem dávám i teď po konci. Měla jsem strašně nabitej program a nestíhala jsem. Vím, že je to moje vina - to já si ukousla moc velkej kus. Ale protože nemám ráda nerozdělanou práci, tak tu nějak dotáhnu, stejně ty témata moc nesouvisí s koncem světa,a le spíš tak se mnou, a já tu jsem pořád:D Doufám, že to nebude Knihofilovi vadit a ještě jednou se moc omlouvám.

12. DÍL. - Soudný den aneb dnes to všechno skončí, ať tak či tak

21. prosince 2012 v 8:00 | lilliinka |  Co by kdyby ...aneb rok 2012
Boží trest, poslední den.....říkejte si tomu jak chcete, pro mě je to soudný den a zároveň je to konec nebo začátek, případně začátek konce. Jiné varianty neexistují. Vřele doporučuju si to každýmu přečíst. Pojmula jsem to svým vlastním stylem. Celkem vám řeknu různý zajímavosti, řeknu, co jsem neřekla, dále vám zopakuji všechny katastrofy a dám k nim svůj komentář a mám pro vás i něco optimistického, doufám, že si tenhle článek před koncem světa ještě stihnete přečíst!

Zpívající kotel

20. prosince 2012 v 17:14 | lilliinka
Do soutěže u Ilo-ky jsou napsala tuto story. Je to pohádk pokud nepoznáte, protože na tohle mi zadané téma nešlo nic jiného napsat. Moc se mi zpracování nelíbí. Tedy spíš vůbec se mi nelíbí, jak jsem to zpracovala, vůbec to nemá co dělat s tím tématem, ale jak říkám, bylo to těžké a taky na poslední chvíli. Za to se omlouvám Ilon -ce. No a to je vše. Klidně kritizujte, myslím, že naprosto oprávněně.

11. DÍL. - Co na konec světa říkají sekty?

20. prosince 2012 v 15:35 | lilliinka |  Co by kdyby ...aneb rok 2012
Sekty neboli hnutí blbců do nějž s sdružují stejní blbci jako jsou jejich zakladatelé, za cíl mají vystrašit co nejvíc lidí a podnítit je k tomu, aby kupovali nepotřebný krámy a případně se hromadně sebevraždili - alespoň v tom lepším případě (tj. definice podle lilliinky)
Určitě jste se alespoň s jednou už v životě setkali. Většinou postávají na rušných místech ve městě a v ruce mají časopisy jako Strážná věž a nebo Probuďte se! Tak to jsou Svědkové Jehovovi nebo taky ve zkratce jehovisté. Tito lidičky tvrdí, že přežijí konec světa a dojdou spasení! Už několikrát předpověděli konec světa, vždy se jim to nepovedlo, jak můžete vidět.