Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

11. -12. 8. - Poslední dny!

9. listopadu 2012 v 15:55 | lilliinka |  About me
11.8
Plechý jsem zdolala. To jsem psala. Ale jaké to mohlo být druhý den. Kdo hádá, že mi bylo mizerě a bolelo mě naprosto všechno nemá pravdu. Normálně já bych si ten Plechý klidně zopakovala. Vpohodě. Takže příští rok jdu Prčice. Asi ne - tedy určiě ne - z Prahy, ale nějakou tu nejkratší trasu určitě zvládnu. Dneska byla už oproti včerejšku víceméně nuda. Koho by zajímala lokomotiva, kterou by ekologové rozebrali přinejmenším na šrot, protože když vypustila svůj černý kouř připadala jsem si jako po atomovým výbuchu. Ale bavilo by někoho koukat se na Volarské menhiry, které jsem si představovala jako Stonehenge, ale přitom vypadali jako patníky. Můžete hádat, proč mě napadlo zrovna toto přirovnání! Víceméně byla nuda.

12.8
Tento den jsem dala sbohem Volarům. Cítila jsem se báječně končí nucená dovolená. Bylo krásně teplíčko, to uvítate v tomto mrzutém a nevlídném podzimu ne. Škoda, že se nedá slunce nechytat a jeho teplo si pouštět v zimě. Bylo by to fajn. To by měli vědci objevit. Jinak cestou nás čekala krátká zastávka na hradě Rožmberk. Nebo to byl zámek? Netuším. Ale vím jistě, že hradů a zámků mám stejně jako vlaků pro tento rok až až. Vím, že příští rok mě čeká něco podobného né-li horšího. Všichni jsou spokojeni, právě mě protáhli malebnu českou přírodou a netuší, že to bylo spíš naopak. Mě to tolik nevadilo. Připadala jsem si naprosto v pohodě. Jednou ročně to přeci jen jde přežít. A tím to celé končí i pro vás, přímo slyším vaše ulevná vydechnutí u monitorů:)
A jelikož jste mi nenapslali žádný svůj zážitek, kromě Isobel, které moc děkuju, tak vám oznamuji, že příště se na vás srdečně vykašlu (berte to jako vtip, ale s tím, že to úplně tak vtip není, nevím pak jestli má vůbec smysl vyhlašovat nějakou soutěž, ktreou mám mimochodem pěrfektně vymyšlenou , je originální a ne jednotvárná )

Mimochodem tomuto tvoru se říká hradní nebo zámecký kocour:D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 knihofil18 knihofil18 | Web | 9. listopadu 2012 v 16:55 | Reagovat

Jéj, ten zámok... vyzerá to dobre a rada by som tam šla. :) Mala si oveľa viac nabité prázdniny ako ja... :) ten kocúr je na hrade? :D

2 Zoey Zoey | Web | 9. listopadu 2012 v 18:50 | Reagovat

Na Rožmberku jsem byla a je to tam pěkné :-) Měli jsme ale takového nagelovaného průvodce, no prostě podivín :D U každého obrazu nebo kousku něčeho nám musel podrobně vypravovat jeho historii. No ten se ale musel šprtat :D :-)  :-)

3 lilliinka lilliinka | E-mail | Web | 10. listopadu 2012 v 9:08 | Reagovat

[1]: Jo, to je hradní kocour

[2]: My jsme na jednom hradu měli taky strašně vtipnýho chlápka, normálně s ním byla sranda, dokázal tu historii i když dlouhou podat tak, že nikdo ani neusínal ani se to nesnažil sabotovat:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama