Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Blog má první narozeniny!

26. října 2012 v 8:38 | lilliinka |  About this blog
Ano už je tomu přesně jeden rok, kdy vám znepříjemňuju život. Jsem vděčná, že jsou i blogy, které to se mnou vydrželi prakticky od samého začátku a odvážím se říct, že bez nich, bez jejich podpory, vstřícných komentářů a dobré nálady bych tu dnes rozhodně nepsala tenhle článek, neboť by už blog neexistoval. Jsem těmhle lidem vděčná opravdu za hodně, protože nebýt blogu nevím kam bych utíkala. Nevím do jaké reality bych se uchylovala. Nejspíš bych se zbláznila. Já beru blog jako jisté uklidnění, jako jistou drogu, jako svět čekající až vejdu. Kdybych použila své slavné přirovnání snad jako jako kdybych otevřela dveře do Narnie. Do radosti a krásy, to když uvidím jakýkoliv komentář. Věřte, že každý potěší. Možná bych to mohla přirovnat ještě k Alence, když objevila svou říši divů - svůj svět za zrcadlem. Beru blog jako místo, kde chapadla reality nedosáhnou. Je to místo, kde můžu relaxovat, vyžívat se v sarkastických komentářích a mučit nevinné duše svou přítomností. Ale zároveň je to místo, kde se cítím jako že opravdu žiji, že jsem. Že má můj život nějaký smysl. Je to nádherný pocit mít se o co podělit, mít něco, co vám alespoň částečně udělá radost - zpříjemní život (já vím, že si malinko fandím, ale přejděte to mlčením - pro jednou) co vám vykouzlí úsměv na rtech a dokáže vás stejně jako mě alespoň na moment vytrhnout ze spárů reality. Věřte nebo ne dělám to ráda.
Ráda se pouštmí na tenký led, abych tak udělala radost vám a zároveň sobě. To pro vás vymýšlím příběhy nebo amatérské romány? To pro vás sbírám své "zážitky" To kvůli vám vymýšlím nové a nové články, které by dokázali to v co sním - pobavit, zpříjemnit zlé chvíle a nenudit. Neříkám, že je to lehké, to ani náhodou. Mnohdy jsem i přesto měla chuť s tím seknout. Vykašlat se na vás a žít dál realitu takovou jaká je - zlá a nepříjemná. Vždycky však převládla touha mít jakýsi úkryt, skrýš, o které nikdo neví a já se sem můžu uchýlit a být sama sebou. Ano teď myslím jsem zběhla od tématu a rozhodně to není míněno jako nějaká stížnost (neberte to osobně, ale i malé děti jsou někdy k zabití, ale přesto to nikdo neudělal - tedy myslím ty normální lidi samozřejmě), ale asi stejně i tak pochopíte co tímhle článkem chci říct. Děkuji moc vám, jež na tenhle blog chodíte, trpíte mě a každodenně mi tak děláte radost. Všichni jste jedineční, nenahraditelní a mám vás ráda, protože pro mě jste součást mého života. Tedy toho druhého - jste součástí lilliinky a já myslím, že to byla dobrovolné rozhodnutí. Lilliinka je moje druhá polovina. Moje horší já, ale svým způsobem asi není tak hrozná, když jí ještě pořád tolerujete. Tak mi ještě jednou dovolte abych řekla, že mám ráda všechny, jež se zasloužili o to, že tady teď píšu tenhle článek, mám na rtech úsměv a kdybych to uměla asi bych si prozpěvovala.
A v úplným závěru abych vás neodrovnala dlouhýma článkama a popřípadě neuspala, by si blog zasloužil blahopřání. Dožil se prvních narozenin, ale já si myslím, že klasické gratulace tomuto neklasickýmu blogu nebudou slušet a proto vyměním Všechno nejlepší a trochu gratulaci vylepším, abych byla alespoň malinko originální.
"Blougoušku můj milovanej, jež svým způsobem tvoříš jakous takous stabilitu mezi mou hodnou a zlou částí, ať je ještě nespočet let, kdy budu mít možnost napsat nějaký ten emotivní článek , protože se v tom velice ráda vyžívám (vtip jo:D) a ať i nadále se najdou lidé, kteří budou tak pošetilí a budou mít rádi lilliinku a i tebe. I kdyby to měl být jeden člověk, tak ti přeji ať jsi tu i pro něj. A nakonec bych ti přála to nejdůležitější: Ať zůstaneš i nadále stejný jaký jsi doposud. Aby ses nezměnil, ale byl pořád stejně optimistický jako vždy. Abys i nadále tvořil moje dveře do Narnie a zároveň do říše divů, kde není nic nemožné.( to už není vtip)
A v úplném závěru já říkám, že semtimentálnost je mi naprosto cizí a i nadále budu trousit sarkasmus, kde se dá. Jestli si na to zvyknete, tak to přeju pevný nervy.

Vám všem krásný den lilliinka, ať je stejně kouzelný a naplněný všední krásou a jestli jsem k tomu nějak napomohla je to jen lepší:)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Deny Deny | E-mail | Web | 26. října 2012 v 10:56 | Reagovat

Tos napsala nádherně.
Plno věcí, mám podobně.
Blogu i tobě hrozně moc gratuluju a doufám, že za rok takovýhle článek napíšeš znovu.

2 Zoey Zoey | Web | 26. října 2012 v 13:42 | Reagovat

Krásné8)
Tobě i blogu moc gratuluju, je skvělé že už existuje rok!Tento blog je něco víc a vždycky sem ráda zavítám protože mě to jaksi...uklidní?Hlavně tvé povídky a články plné nenormálního sarkasmu který tak zbožňuju8)A prostě všechno. Napíšu o tvém blogu na blog :D
A stejně jako Deny, doufám že za rok a i více let napíšeš stejný článek :-)

3 Lilly Lilly | 26. října 2012 v 13:54 | Reagovat

Moc krásně jsi to napsala a tvému blogu přeju samozřejmě všechno nejlepší, což přeji i jeho autorce.
Buďte tu s námi ještě moc a moc dlouho (pokud si to budeš přát :) )
Ke KS:
Příběh není zařazen ani v čase ani v prostoru a když už bych ho měla zařadit, tak asi do současnosti.
Do prostoru ho nechci zařazovat vůbec, ani  do muslimských zemí, ani do žádných jiných. Kdo ví, může se odehrávat na planetě Zemi, ale nemusí... Posuďte sami. A samozřejmě je to fikcovatá fikce

4 Renny♥ Renny♥ | Web | 26. října 2012 v 17:48 | Reagovat

Napsala jsi to úžasně"! Gratuluju k výročí blogu, myslím, že tvá druhá polovina není tak hrozná, jak si myslíš. Mě se tvá druhá polovina náhodou moc líbí :)) Doufám, že budeš ještě hodně dlouho pokračovat v blogaření na tomto blogu :))

5 Isobel Isobel | Web | 26. října 2012 v 18:21 | Reagovat

To si napsala moc hezky :)
Přeju všechno nejlepší, hodně nových SB, miliony a miliony milých komentářů a hodně čtenářů a povídek!
A moc doufám že tvůj blog bude existovat ještě moc dlouho :)

6 Aravis Aravis | Web | 26. října 2012 v 20:52 | Reagovat

Nádherně napsáno :)
Jinak vše nej :) tobě i blogu :D

7 Vicky Vicky | Web | 27. října 2012 v 15:23 | Reagovat

všechno nejlepší blogu!!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama