Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Třikrát hurá pro lilliinku......

1. září 2012 v 17:11 | lilliinka |  About this blog
…....protože ta je zpět!!!!!!!


Prázdniny jsou u konce a s nimi i ta neodkladná povinost jít do školy pro někoho možná do práce. Můžete to však brát také s nadhledem, protože to znamená, že zpátky je zase vaše stará dobrá lilliinka, kterou můžete nenávidět i milovat podle libosti. Někteří se možná těšili až jim budu já zas a znovu lézt na nervy, někteří s této chvíle možná hrozili a chtěli jí odvrátit. Chápu, že být neustále pod vlivem otravné a nemožné lilllinky je asi menší zátěž na nervy, ale uznejte, že zas tak hrozně špatná být zase nemůžu, i když kdo ví, třeba zě mě máte noční můry. Je to klidně možný. Když je máte tak alepoň nebudete tak často chodit na počítač. Ale teď už od krásného přivítání dál a koukneme se co jsem vám tenkrát slíbila a jak sem to po ty měsíce dodržela. Nebojte nijak jsem nezapoměla.
Takže první a já myslím, že v současné době nejdůležitější věc je Smrtí to nekončí. Přes prázky jsem si občas připadala jako vůl, když sem seděla u počítače a psala další kapitolky, které mě teda daly pořádně zabrat. Víte, že místo abych si užívala toho hnusnýho a ne moc teplýho léta jsem většinou seděla zalezlá doma a smolila další dobrodružství naší odvážné a občas prostořeké Sally. Čím dál častěji jsem si uvědomila, že se mi ta holka podobá. Nejen vzhledem, ale i povahou, což není zrovna dobrý,jen snad mě nečeká stejný osud jako má Sallynka. Kdybych měla o ní něco říct, asi by to bylo, že je to moje zatím nejlepší postavu (nemyslím jen co se příběhu týče), kterou mám asi nejvíce ráda. Když si tak v hlavě přehrávám jaký osud jsem jí ještě připravila se mi až chce brečet. Ale zpátky ze sentimentalty do reality a tak jen píšu, že Smrtí to nekončí má dalších 5 kapitol úspěšně dokončených. Tečka a nebudeme tohle už dál rozebírat.
Další věc. Říkala jsem na konci školního roku, že chystám další příběh (a v hlavě jich je ještě mnohem víc:D) Proroctví Mayů 2012, což je scifi (doufám), které má tak trochu bejt o našem roku 2012 a jeho možné katastrofě. Už jsem nějak nemohla koukat na to, že svět skončí a všichni z toho dělaj takovou vědu. Tak jsem napsala příběh, který zatím nemá konec ale jen asi 2 kapitoly i s prologem v počítači a ještě dalších 6 na papíře. Konec tedy v nedohlednu a asi to do toho data našeho apokalyptického nestihnu. Možná by nebylo od věco poprosit Maye, aby ten datum přesunuly na příští roku, protože nevím nevím jestli vůbec bych do té doby byla hotová. Takže to je další příběh snad se vám nebude plést se Smrtí to nekončí (jestli si ho přečtete).
Třetí bod z mého seznamu knížky a moje názory tedy hlaví náplň tohoto knižního blogu. To je věc, kterou jsem se pro vás rozhodla více "vychytat" . Tedy víte, že píšu obsahy a já si nedělm iluze, že je čtete, ale všimla jsem si, že krátký malý anotace zvládáte, takže nahoru nad můj obsah, který zůstane i nadále, pro někoho důkladnějšího, napíšu vždy zhruba 2-3 věty, které budem považovat za anotaci takový jako poutač ke knize. No anesmím zapomenout, že pro někoho, kdo slovo obsah nechápe (prosím bez urážky není to na nikoho konkrétně) tak tam bude vždy pod "anotací" napasáno OBSAH: Text níže prozrazuje zápletku i její rozuzlení, tedy pro případ aby se někdo náhodou nedivil, až zjistí, že prakkticky přečetl celou knížku a přitomjí ani nedržel v ruce. A dále jsem se poté rozhodla, že pozměním "recenze" Ty byly takové o ničem jak jsem si s odstupem času všimla, takže se mění a budou mít 4 základní body u kterých se vžadycky zastavím. Jsou to: Vzhled
První dojem, když otevřu knížku
Obsah
Celkové dojem tedy shrnuto a podtreno
Za každý je deset bodů kromě posledního celkového hodnocení to je prosím za 20,ale všude bude vžydcky všechno napsané. To je zhruba ke knihám, které budou také brzy vycházet a to i s novými recenzemi ode mě. Ty co jsou už vydané brzy svou novou recenzi také dostanou nebojte.
Pak v jsem se myslím také zmínila o soutěži. Nebojte bude, ale až asi v říjnu nebo tak nějak, to se ještě dozvíte a jak jinak to bude téma knížky: Kniha aneb nejlepší přítel kdykoliv a kdekoliv . Nevymýšlela jsem nic extra složitého, jen jsem chtěla, aby se mohl zúčastnit každý i třeba ten co nemá blog. Protože, přeci jen, snad každý jsme alespoň jednou drželyv ruce knihu. Když už fakt nic, tak i ten slabikář no. Takže je jasné, že soutěž o nejoblíbenější knihu tedy SONK asi nebude nijak nabitá, ale to si nechám až na jindy, teď k dalším věcem.
Také padla zmínka o jakýchsi prázdninových zážitcích - mých- splnila jsem a tak se můžete těšit/hrozit i na to. Protože já jsm pro vás své nechtěné dobrodrůžo napsala a také si ho brzy budete moc přečíst (moc mém soukromív něm nehledejte to si pečlivě střežím) tak by byla hezké kdyby vy jste mi třeba náhodou také polsali své zážitky s Prázdnin 2012. Když to tak píšu napadla mě další soutěž a to že když mi napíšete svůj příběh a dovolíte mi ho zvěřejnit a sejde se vás víc tak by z toho mohla být pěkná soutěž o nej zážitěk, která přeci také stojí za to. Ale je to na vás. Když se rozhodnete mi ho napsat tak prosím na mail: lillliinka@email.cz (Jsou tam prosím dvě l a dvě i) a to s předmětem
"Já a léto 2012"
Pak mi ještě napište:
1.Váš název nebo nedpis toho články (pokud je pokud není tak nic)
2.Vaše jméno(přezdívka) a adresa blogu (pokud nemáš nemáš napíšeš nemám)
3. A pak m napíšete jestli by jste svůj zážitek dali do soutěžš pro přečtení i někomu jinému než mě osobně. (stačími jen JO jako sohlas a NE jako nesouhlas, ano)
Pro tuto výjimečnou soutěž bych pak prosila,aby se přihlásily alespoň 3 lidi. Klidně i ty co jsem poprvé přišli a myslí si, že jsem svým způsobem srandově trhlá. To je co se soutěže a všeho týká. To jen takové malé uvolnění a menší vzpomínka na léto, které si snad ješte pamatujte. Klidně to může být i něčí jiný příběh, samozřejmě až když se ho zeptáte, že ho můžete napsat, že?:)
To by bylo asi vše jestli jsem něco zapoměla tak sem to asi neuděla a tak na to nečekejte.
A taková malá technická poznámka. Já nesnáším dlouhé názvy a čas od času se mi sem vloudí i nespisovnost prosím respektujte mě, já jsem už taková a takovou podobnou postavu najdete i ve Smrtí to nekončí, ale to až později. A když už jsme u toho Smrtí to nekončí budu označovat jen zkratkou StN a Proroctví Mayů jen PM. To abych nemusela vypisovat ten sáhodlouhý výraz. A ještě poslední věc. Už jsem dostala zprávu od někoho samozřejmě anonymě a tam mě ten někdo opravuje za moji pravopisnou chybu v Zaklínači: Poslední přání. já jsem někde myslím psala, že se to stává a mě se to stává poměrně často, protože na blogu nejsem ve škole a kdo by to nerespektovala nebo ho to nějak pobuřovalo, ať sem tedy nechodí, já vás nijak nenutím. To jen, aby bylo jasno a kromě toho, když je někdo tak odvážný, že mi to napíše tak by mohl ve své odvážnosti napsat i jméno. Jinak je to zbabělec s prominutím, ale já to tak cítím.


PS: Musím to napsat. Jedno velké poděkování někomu, kdo přišel náhodou na můj blog s přezdívkou Frankie a napsal mi jeden komentář, který mě nakopl k psaní povídek a příběhů. Tomu někomu jsem nikdy nepoděkovala, i když vím že bez ně bych s tímhle nikdy nezačala. Hlavně by se nikdy nezrodila Sally a Anne a ostatní. Já sem samozřejmě psávala už dříve, ale nikdy mě nenapadlo to zveřejnit pro potěchu jiných. Tuším správně, že by tu v této době blog už bez Sally nebyl, protože by nikdo nic nečetl a já bych stejně už neměla nervy a zrušila tohohla chudáčka stejně jako ostatní. Jsem tedy nesmírně vděčná, že ten někdo neznámí se jménem Frankie mi napsal tahle slova a dal mi tak podnět k myšlence, abych začala psát. Já jsem si to dlouho rozmýšlela,ale jednoho dne takhle o chemii vzala papír a propisku zahloubala se a začala vyprávět pohnutý příběh jedné dívky, která v jeden moment, při jedné cizí chybě přišla o svůj svět. Tenkrát mi moc dobře šlo psát tak depesivně o tom smutku a tak. Tenkrát, je to už dávno. Smutek vymizel, ale Sallyina bezmoc je tu stále. Proto ještě jednou ti moc děkuji za vnuknutí úžasného nápadu. Děkuji Frankie, ať si kdo jsi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano a moc 40.8% (421)
Ujde,ale žádný zázrak 24.9% (257)
Nevim 18.5% (191)
Děs běs 15.8% (163)

Komentáře

1 Vicky Vicky | Web | 1. září 2012 v 21:04 | Reagovat

Vítej zpět!!!! :-D :-D Jsem moc ráda, že jsi psala Smrtí to nekončí, i když jsi byla zalezlá doma. Prázdniny jsou sice u konce, ale tak všechno jednou končí. Já sama jsem se celé léto užírala, jak strašně se mi nechce do školy, ale... To je fuk. Pokud najdu čas, určitě něco sesmolím a pošlu, ale taky jestli mě něco napadne, moje prázky nepřekypovaly zrovna vzrušením :-D Každopádně se těším na všechny články, co uveřejníš :-)

2 Renny♥ Renny♥ | Web | 2. září 2012 v 8:54 | Reagovat

Líbí se mi nadpis článku :D jako to jsem se musela i usmát :D No a jsem ráda, že budou další kapitolky příběhu a taky se těším na PM :D No a na tvůj příběh z prázdnin se těším ještě víc ;)

3 Lilly Lilly | Web | 2. září 2012 v 13:48 | Reagovat

Tak jsem ráda, že jsi opět tady s námi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama