Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Červen 2012

Pozastavení blogu

29. června 2012 v 13:02 | lilliinka |  About this blog
Lidi, důležité, prosím přečíst do konce!!!

Smrtí to nekončí - 8. kapitola - Vyprávění bez konce 2/2

26. června 2012 v 14:51 | lilliinka |  Smrtí to nekončí
Druhá část 8kapitolky bude uzavírat Smrtí to nekočí, tady alespoň je to poseldní díl před prázkama
Na další pokračování životem (tady spíše smrtí) zkoušené dívky Sally
si bude muset počkat až na září.

Smrtí to nekončí - 8. kapitola - Vyprávění bez konce 1/2

24. června 2012 v 8:57 | lilliinka |  Smrtí to nekončí
Takže je tu pro Vás 8.kapitolka.Trvala mi dlouho, protože je docela dlouhá a taky proto jsem
vám ji rozdělila. Myslím, že je docela důležitá, protože jinak nepochopíte další
děj.

Blog roku 2012

22. června 2012 v 16:58 | lilliinka |  About this blog
Myslím, že každý si všiml toho velkýho nadpisu na hlavní stránce, že se koná soutěž blog roku 2012. I já se rozhodla někoho nominovat a věřte bylo těžké někoho vybrat. Tenhle článek píšu proto, aby se dotyčný nedivil, že jsem ho nominovala. Rozhodla jsem se pro Vicky, která píše úžasný příběhy, které podle mého mínění mají na to sedět ve vaší knihovničce v podobě knihy. Určitě se na ně mrkněte, protože už dlouho jsem nečetla nic tak moc povedeného. Samozřejmě, že krásně píše i Lilly, její romantické příběhy, mě vždycky chytnou za srdce. Swenney Todd v podání Pennelopy Sparrow je taky strašně úžasnej a suprovej. Takže mi věřte, že jsem dlouho vybírala a to i z nepovídkových blogů. Blog vedený Renny, kde mám vžydcky napsáno všechno co chci o Taylor Momsem vědět nebo Per- guieeiin blog o GG a módě. Nesmím zapomenout na povídky od Kattie inspirované Stmíváním a Upírskými deníky a v neposlední řadě na blogy, jež nemají žádnou aktivitu, ale byly velmi dobře a nadějně rozjety. Tenhle článek je veskutečnosti psán také jako poděkování, za vás všechny, jste opravdu úžasní. Každí svým vlastním stylem a já si vážím toho být váše SB. Opravdu, takže já vybrala jeden blog, který je podle mě nejlepší (nevím jestli se může nominovat víc blogů, ale i kdyby ano, já se rozhodla pro jeden) a doufám, že třeba vyhraje, protože : Má na to!!
PS: Tenhle článek není psán jako němá výzva, aby jset mě šly zapsat taky jako "vděčnost". Ne!! Kdo by mě chtěl nominovat, tak prosím jenom proto, že se jim můj blog opravdu, ale opravdu líbí. Děkuji, ale pokud třeba čistě náhodou váhate mezi mnou a jiným blogem, nominujte ten druhý, protože já na tyhle velký soutěže moc nejsem.

PPS: Až když jsem to napsala jsem si všimla, že jsem zapomněla zmínit také úžasný blog vedený NIkouRoovy. Je to také literární blog a adminka píše strašně hezký příběhy (Já jsem zatím četla jeden a to Poslání srdce na motivy knihy od české autorky Míši Burdové.) Moc mi prosím promiň, že jsem na tebe apomněla, došlo mi to až teď. Rozhodně jsem ho nevynechala, protože by se mi nelíbil, to ani náhodou. Takže ještě jednou promiň mi. Jsem hrozná!!
lilliinka

Upírův pomocník - film

15. června 2012 v 15:09 | lilliinka |  Info ze světa knih
No už jsem tu skoro 14 dní nebyla, vím jsem strašná, ale mám tu pro vás něco , co vás možná zaujme. Říkám možná, protože někdo hororry nemusí. Takže o co jde. Koukala jsem se do programu a našla tam filmík Upírův pomocník. Jestli jste četli knihu od Darrena Shana, tak bych vám to vřele doporučila. Ale bohužel je to zatím na HBO, takže kdo ho nemá a rád by se podíval musí si počkat až to budou (jestli) dávat na rozumnějším programu. (Jako já) Já jsem to neviděla, ale ráda bych. Z recenzí a komentářů lidí jsem vyčetla, že to má být vlastně spojení první dvou knížek v jeden film (Madame Okta + Upírův pomocník). Prý je to ale hlavně o první dílu a z druhého tam toho moc není, což je prý důvod, proč se nebude natáčet další díl. Tento filmík je z roku 2009 a poprvé měl na HBO premiéru 26.5. 2012 v 18:10. Ti co to viděli jsou podle mě šťastlivci, ale kdo náhodou by to ještě rád zhlédl má šanci ve středu 20.6 2012 v 9:30. Když jsem koukala na herecké obsazení, není to nic známého (alespoň pro mě), ale docela mě vadí, jak pozměnily jména hrdinů. Inu posuďte sami.

Smrtí to nekončí - 7. kapitola - Rozhodnutí

7. června 2012 v 16:22 | lilliinka |  Smrtí to nekončí

Tak všichni mí čtenáři další kapitolka