Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Duben 2012

Vyhodnocení ankety - co nejraději čteš

29. dubna 2012 v 9:33 | lilliinka |  Ankety
Tuhle anketu jsem sem dala, když byl blog ještě poměrně čerstvý a teď skoro po půl roce jí vyhodnocuju. Nesešlo se sice nějaké závratné číslo hlasů, ale i z nich mohu poznat, že u vás na plné čáře vede fantasy, což jsem si upřímně myslela. A druhé místo patří pro ty, kteří žánry střídají a nějak jim nevadí, že jednou přečtou horor a podruhé třeba něco romantickoého (mezi ně se řadím i já, protože jinak bych nemohla mít Čtenářský deník!) No a jak vidíte dále je to spíš po jednotlivcích. Najdou se tu dva milovnici hororu a science fiction.
To je k anketě a já už teď připravuji další a doufám, že se zase zůčastníte. Tak nádherný skoroletní den všem přeje
lilliinka
Anketa viz celý článek

Pokusy na zvířatech

22. dubna 2012 v 9:25 | lilliinka |  Others
Pomozte! Propagujte texty... ať každý vidí, čemu pomáhá!

Umyla ses?
Použila jsi Dove sprochový gel?
A nezapoměla jsi ani na šampon od Welly? A co takhle pěna do koupele?
No a potom! Vyčistit zoubky... třeba zubní pastou Colgate, že?
No a když jdeš do školy použiješ Fa nebo Lady speed stick.
Hlavu máš obarvenou od značky Palette a na obličej si natíráš krem od Vichy (zdraví patří i pokožce - nikoli zvířatům!).
A tušíš, kolik zvířat kvůli tobě trpělo? A jak? Ne?
TAK SE PODÍVEJ!
(v celý článek)

Čtení může pomáhat

21. dubna 2012 v 9:36 | lilliinka |  Co se týká knih
Tak pokud jste s přečetli nadpis, tak možná už vite a co jde a co vám tim chci říct. Nevím jestli jste slyšeli o stránkách www.cteni pomaha.cz, ale jestli ne pak toto je smysl celeho článku. Nechci dělat reklamu nebo tak něco, ale myslím si, že kdo rád čte nebo třeba sem tam něco přečetl, (v překladu držel někdy v ruce knihu) tak se tady může přihlásit. Vyplníte pár nezbytných údajů a máte vytvořený účet. Pak už si ve své věkové kategorii vyberete knížku, kterou jste přečetli (alespoň povinnou četbu, když už nic jiného) a na potvrzení, že jste jí četli dostanete 4 otázky s možností výběru odpovědi. Pokud test celý splníte dostanete na svůj účet 50Kč. Ne pro Vás, ale těch 50Kč můžete věnovat libovolný charitě nebo člověk, který potřebuje, řekněme operaci nebo vozík. Když se vám test nepovede, tak nezoufejte, můžete ho ještě 2× opakovat. Když se ani pak nevede, tak jsou dvě varianty:
a) tipuješ, knížku jsi nečetl/a a nemá cenu se o to pokoušet, snad možná až danou knížku skutečně přečteš, takže si vyber jinou
b) máš možnost za týden test zase 3× opakovat


Smrtí to nekončí - 4. kapitola - Otázky pro Smrt 2/2

14. dubna 2012 v 9:46 | lilliinka |  Smrtí to nekončí
Tak a druhá půlka příjemné čtení přeju.

Návštěvnost

10. dubna 2012 v 16:11 | lilliinka |  Others
Navstevnost za minuly tyden (2.4. 2012 - 8.4. 2012) je:
Pondeli: 7
Utery: 12
Streda: 10
Ctvrtek: 11
Patek: 15
Sobota: 18
Nedele: 14

Celkem: 87


No lidi teda překvapili jste mě, takhle velkou navštěvnost jsem za celou dobu, kdy mám tenhle blog ještě nezažila. Takže moc děkuju a doufám, že jednou přeci jen padne ta 100!

Smrtí to nekončí - 4.kapitola - Otázky pro Smrt 1/2

10. dubna 2012 v 15:53 | lilliinka |  Smrtí to nekončí
Tak tuhle kapitolku rozdělím, doufám ,že nevadí. Sice není tak dlouhá, ale pro jistotu, abyste neobdlévali během čtení a nebyly znudění!

Konec rekonstrukce!

7. dubna 2012 v 10:17 | lilliinka |  About this blog
Jak napovídá nadpis . změny dokončeny. Jestli úspěšně nebo ne to je už na Vás. Takže kdybych to měla shrnout: Je tu nový dess - zase mojí tvorby, takže nejspíš nestojí za nic to chápu - Dále určitě jiná barva pozadí laděná do veselých barev, což byl záměr - Dále dvě nové rubriky About me a Others a nakonec zmizelo Warning, které je nahoře v dessu. To je tak vše, kdyžtak postupně bude "zlepšováno" Doufám, že se Vám tu bude alespoň trochu líbit a že tu bude i nadále chodit, i když jsem graficky úplně levá.

Smrtí to nekončí - 3. kapitola - Setkání

6. dubna 2012 v 9:58 | lilliinka |  Smrtí to nekončí
Pozor všechny upozorňuju, že tady je to slovo, které jsem použila z jiné knihy a mého velkého vzoru od J. K. Rowlingově - Harry Potter

Rekonstrukce blogu!

1. dubna 2012 v 10:47 | lilliinka |  About this blog
Ne není to apríl opravdu proběhne rekonstrukce a to v době Velikonočních prázdnin! Nevím přesně který den, ale po Velikonocích bude blog vypadat jinak. A to opravdu jinak! Chystám docela velkou rekonstrukci a to proto, že se tu nic neměnilo od jeho začátku. Nic se nebude měnit akorát na článcích, ty zůstanou stejne a pak snad ještě adminka. Ano já se rekonstruovat nebudu:) Jestli se mnou teda máte nějaký problém a moje kecy Vám lezou na nervy, tak máte smůlu, protože lilliinka Vás bude otravovat i nadále:DTakždoufám, že až tu po Velikonocích zavítáte bude se Vám to tu líbit!!
Krásný Apríl přeje lilliinka