Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Důležité varování!

8. března 2012 v 11:11 | lilliinka |  About this blog
Z povídky se rázem stal příběh a tady píšu menší varování. Nechte se překvapit nebudu psát o čem to je, ale měli byste vědět, že kdo nemá rád mytologii není to pro něj. Dále bych příběh označila za scifi a ne za fantasy, ale je to věc názoru. Dále , kdo má rád Harryho Potter buď mě pochválí nebo sežere, že jsem tam použila slovo, které je v Harry Potterovi. Tím se omlouvám i J, K Rowlingové to slovo jsem si jen pujčila. Dále pokud jste četli či vyděli Percyho jacksona - tak prosím není to z toho zkopírované, je to prsostě moje originální dílo a i když jsem tam určité věci stejné já tam mám jinou pointu. Takže pochopte. Dále beru kritiku, když mi řeknete, že je to děs nebudu vás okrádat o čas a další díly už nezveřejním a necham si je pro sebe. No a to tak vše pokud to respektujete tak se můžete vrhnout na čtení a kritizování mého příběh a ten nese název - Smrtí to nekončí. Představujte si podtím co chcete, ale podrobnosti vám neřeknu. To je tak a děkuji mockrát za to, že jste si tento vyčerpávajicí článek vůbec přečetli
Vaše pesimistická lilliinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renny♥ Renny♥ | Web | 9. března 2012 v 7:53 | Reagovat

Chápu to, knížky na způsob Harryho mám ráda, mytologii žeru a ostatní věci se mi taky líbí. název je úžasný, takže já si to určitě moc ráda přečtu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama