Nástěnka blogu

Chceš se mě na něco zeptat TADY
Reklamy SEM /

Nechť je tento blog ponechán a zakonzervován pro příští generace ve stavu v jakém je. Třeba někoho ještě dodatečně potěší. Na mazání ho nemám srdce.

Můj email : lilliinka@email.cz

Nashledanou v příštím životě! (jak by řekl Desmond ze Ztracených) :)

Čarodějky

2. listopadu 2011 v 15:16 | liliinka |  Hrůzová Barbora
Autotr: Barbora Hrůzová
Náodnost: Česká
Hodnocení: 4-


OBSAH: Prastaré tajemství z hlubin pravěku dosáhne až do současnosti a
rozhodujícím způsobem ovlivní život sedmnáctileté Lindy. Není pro ni jednoduché vyrovnat se se skutečností, že babička je trochu jiná než ostatní ženy, ale co teprve když zjistí, že zvláštní schopnosti má také její matka a dokonce i ona sama? Je to prokletí, nebo úžasný dar? Příběh,začínající kdysi dávno v malé keltské osadě, pokračuje ve středověkém klášteře a končí v současné Praze. Vlastně nekončí, je to jen další malý článek řetězu života... Linda zjistí, že má magické schopnosti stejně jako její babička a dokonce i její matka, která se jich ale vzdala když si vzala Lindina otce. Jsou prazdniny a tak Linda zažije mnoho zajímavostí nejen se svými kamarádkami, ale dokonce i naa brigádě do nemocnice kam ji poslal její otec - lékař. Tam se zamiluje do Martina, který stejně jako ona pracuje v nemocnici jako pomocná síla, nejprve se mu vyhíbá, ale později se skamarádí a začnou spolu hodit. Ke konce příběhu přijede žena z Irska a v tom okamžiku, kdy si ty dvě podají ruce, zjistí, že jsou spojené. Můžou spolu komunikovat i když jsem daleko a o sobě ví vše. Setkali se totiž dvě dívky, které byli v pravěku kmarádky, nerozlučné kamarádky.


MŮJ NÁZOR: Tuhle knížku jsem si vlastně pujčila jen proto že jsem ji našla u nejlepší kamarádky a tak jsem si myslela, že to bude dobré, když to četla, protože ona jen tak něco nečte. Nechci říct, že to byla nuda, i když bezvatický to taky nebylo, ale řekla bych že nějaký takový průměr. Líbilo se mi že se příběh nejdříve pohyboval ve vzdálené době hodně daleko v starověku, kde se to vše vlastně zrodilo, dále bylo pěkné jak to pokračovalo ve středověku a nakonec plynný přestup do současnosti, velice pěkné to musím autorku pochválit. Jinak to ale žádná sláva nebyla. Jasně nějaká ta láska ta je docela nezbytná, dále samozřejmě kouzla vždyť se to jmenuje Čarodějky, ale mě se zdálo, že jich na můj vkus bylo nějak málo. Poté mě také zarazilo, že je to velice uzoužká knížka a to se mi moc nelíbilo, protože já moc nemám ráda takovýhle knížtičky, protože tomu s knížka říkat nedá ani omylem, spíš je to něco jako sešit.Takže shrnuto a podtrženo je to zajímavé, ale rohodně ne moc pěkné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renny♥ Renny♥ | Web | 23. listopadu 2011 v 16:45 | Reagovat

Tuhle knížku mám doma taky a souhlasím s Tebou. Je to příjemný čtení, ale podruhý už to číst nemusím. Já tuto knížku dostala myslím k narozeninám a protože na obálce je fotka mladounké Britney Spears, tak jsem si řekla, že si to přečtu delé, bylo to hezký hlavně jak píšeš ten starověk a potom se mi líbil ten konec, ale jak jsem už psala podruhé bych to nečetla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama